Hizmetlerimiz

YÜRÜYÜŞ YOLLARI

YÜRÜYÜŞ YOLLARI YÜRÜYÜŞ YOLLARI ve site içi yolları, kapalı otoparkların ve meydanları klasik asfalt veya renkli asfalt kaplayıp ortama artı bir değer katıyoruz. Böylece otoparklar tozdan ve kirden arınmış, meydanlar ise şık ve dekoratif bir görüntüye sahip olabilir. Renklendirme için kullanılan TSE ve CE belgeli özel asfalt boyaları su bazlı olduğu için sağlığa zararı olmayıp temizliği […]

View Services

OTOPARK ÇİZGİLERİ

Otopark Çizgileri; otoparkların trafik mühendisliği ilkelerine uygun olarak tasarlaması ve yapılması için bizimle iletişime geçiniz.

View Services

SBR ZEMİN KAPLAMA

SBR Zemin Kaplama; Çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, basketbol, voleybol, futbol, tenis kortlarında kullanılmaya müsait bir üründür.

View Services

EPDM ZEMİN KAPLAMA

EPDM Zemin Kaplama; Kapalı ve Açık Tenis Kortları, Basketbol, Voleybol Sahaları, Çocuk Oyun Alanları, Atletizm Pistleri, Okul Bahçeleri gibi.

View Services

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Epoksi Zemin Kaplama; Epoksi; likit olarak uygulanan ve kuruduktan sonra suya, asitlere ve alkaliye dirençli bir zemin kaplama uygulamasıdır.

View Services

BİSİKLET YOLU

Bisiklet Yolu; T.S.E. tarafından yayımlanan standartlara uygun olması önemlilik arz eder. Projelerinizle ilgili bizimle iletişime geçiniz.

View Services

ASFALT ZEMİN KAPLAMA

Asfalt Zemin Kaplama; Kara Yolları, Site içi Yolları, Açık ve Kapalı Otoparklar olmak üzere projeleriniz için bizden fiyat alabilirsiniz.

View Services