SPOR SAHA ZEMİN KAPLAMA

SPOR SAHA ZEMİN KAPLAMA

SPOR SAHA ZEMİN KAPLAMA

SPOR SAHA ZEMİN KAPLAMA; Akrilik Zemin Kaplama, Yüksek Performanslı Akrilik Sistemler, iç ve dış mekan tesislerinde tutarlı oyun hızı. dokulu ve rahat yüzey sunmak için tasarlanmıştır. Spor Saha Zemin Kaplama da yüzey kaplamasını kaymaz, sert, dayanıklı, UV ışınlarına dayanıklılık sağlar, tenis kortları. basketbol ve ​​voleybol, çok amaçlı spor kortları gibi kapalı-açık spor yüzeyleri için idealdir.​

Spor-saha-zemin-kaplama

Akrilik kort sistemleri asfalt, beton veya mevcut akrilik tenis kortu yüzeylerine uygulanabilir. AKRİLİK Cushion Coat, oyunculara optimum rahatlık sağlamak için maksimum uzun ömürlü esneklik özellikleri sunar. Yastık Layı, istenen spor yüzeyi kriterlerine, özelliklerine ve bütçesine uygun olarak farklı kalınlıklarda uygulanabilir.

Maliyet etkili-Bakımı kolay-Kaymayı önleyici Güvenli yüzey-UV ışınlarına dayanıklıdır. Çeşitli hava şartlarına dayanıklıdır.-Optimum dayanıklılık, minimum bakım maliyeti,-İsteğe bağlı olarak standart renk aralıklarında ve özel renklerde mevcuttur.

EPDM Dökme Sport & Rubber Surfaces, çok amaçlı elastik spor yüzeyleri sunar. Tartan Zemin Rubber Sport, okullar, kulüpler, üniversiteler, oteller veya başka rekreasyonel tesisler gibi geniş. bir yelpazede alanlar için uygun, tamamen hava şartlarına dayanıklı bir spor yüzeyi. çok amaçlı elastik spor yüzeyleri sunar. Bu tipik açık hava spor sistemleri. çok yüksek sıcaklıklar ve nemli koşullardan soğuk ve kuru bölgelere kadar tüm iklim koşullarında kullanılabilir. Her koşulda,

EPDM kauçuk Spor sistemleri birçok etkinlik için kullanılabilir: tenis,basketbol, ​​voleybol, futbol veya başka rekreasyonel etkinlikler. EPDM kauçuk Spor sistemleri, yoğun olarak kullanıldıklarında bile minimum bakım gereksinimiyle bilinmektedir. Bu, atletler için dayanıklılığı ve dostu özellikleri ile birlikte EPDM. Rubber Sport’ı pek çok durumda mükemmel bir çözüm haline getirir. EPDM Rubber Sport,TSE 14177’ye göre test edilmiştir.

EPDM Kauçuk Spor

Bu sistem ilk olarak farklı renklerde mevcut renkli EPDM kauçukla kaplanmış. yüksek dayanıklı siyah geri dönüştürülmüş kauçuktan yapılmış çevre dostu bir taban matından oluşur. Ancak EPDM kauçuk, esneklik ve UV’yi sağlayan özel polimerlerden oluşan bir kauçuk granül bileşiğidir. ışını direnci. Bu nedenle, EPDM. kauçuk çok amaçlı kortlar, tenis kortları, basketbol sahası, voleybol sahası. iç-dış atletik parkurlar ve okullar, parklar, oyun alanları vb. Için darbeye dayanıklı döşeme gibi

güzel spor zemin kaplamalarını gerçekleştirmek için kullanılır. Sonuç olarak: EPDM kauçuğu genellikle poliüretan reçineleri veya tek komponentli bir poliüretan yapıştırıcı ile karıştırılmaktadır.

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

Kauçuk plakalar, renkli pigmentli bir kaplama ve bir poliüretan bağlayıcılı %100. geri dönüştürülmüş kauçuk granüllerden yapılan çevre dostu ürünlerdir.

Kauçuk plakalar ilk olarak Spor Saha zeminlerinde , Çocuk Bahçesi Yüzeyleri, Yürüyüş Yolları ve darbelere karşı. emniyetli bir yüzeye ihtiyaç duyulan başka herhangi bir yerde bulunan Güvenlik Yüzeyleri için mükemmel çekiş. dayanıklılık ve esneklik sağlamak için bilinen ve güvenilir olan kaliteli Kauçuk Ürünlerini üretir. Çoğu açık hava için tasarlanmıştır ve suya, güneşe ve sıcaklık değişimlerine karşı dirençlidir.

Ancak Kauçuk Plakalarımız iki çeşit SBR Kauçuk (%100. geri dönüştürülmüş) ve EPDM. ile  (EPDM kauçuk üstü SBR. geri dönüştürülmüş tabanlar) mevcuttur ve geniş standart ölçü, şekil, renk ve kalınlık aralığında sunulmaktadır. Sonuç olarak;

  • Üstün şok emme, düşük bakım, uzun aşınma ve erişilebilirlik
  • Kaymaz Direnç, Yüksek Mukavemetli ve Çevre Dostu
  • Asfalt, beton veya herhangi bir istikrarlı, düzgün yüzey üzerine serilebilir.
  • PU KAUÇUK YAPIŞTIRICI ile kurulurken kurulumu basit ve ayrılmaz
  • Onarımı kolaydır – Tasarım, optimum drenajı sağlar
  • Aşırı sıcaklık dalgalanmalarına dayanabilir
  • Birçok farklı renk, şekil ve boyutun bulunması
Poliüretan Zemin Kaplama
KAPALI SPOR SAHASI (POLİÜRETAN) ZEMİN KAPLAMASI 

Beton zemin üzerine Kauçuk Yapıştırıcısı mala ile zemine uygulama yapılır ve üzerine sbr. kauçuk rulolar halinde yapıştırılır. Daha sonra Poliüretan Macun ile sbr. rulo kauçuk ek yerleri ve gözenek boşlukları doldurulur. Macun işlemi sonrasında ek kauçuk yerleri ve yüzeyi zımparalanır. Akabinde üzerine amacına uygun 2mm-3mm kalınlık aralığında çift komponentli kendiliğinden yayılan poliüretan elostomer. teşkil eden PU malzeme özel aletleri ile uygulaması yapılır. Sonuç olarak 24/48 saat kuruma süresinden sonra  Poliüretan Spor Mat boya ile kaplanır. Çünkü 24 saat bekleme diliminden sonra saha çizgileri çizilerek zemin spor aktivitelerine hazır hale getirilir.

*Kullanım alanları; Basketbol, Hentbol, Voleybol, Tenis, Jimnastik, Atış Poligonu, Fitness. Çocuk Oyun Alanları Güreş ve diğer tüm salon oyunları için ideal bir zemin kaplamasıdır.

*6+3mm veya 8+2mm kalınlıkları, standart kalınlıklarıdır.*Sistem tek tabaka halinde eksiz, dikişsiz, tamamen yekparedir.*Temizliği çok kolay, hijyenik, uzun ömürlü ve çok kullanışlıdır.*Yerinde döküm sistemde tamamen masif ve eksiz bir bitiş sağlanır.*RAL renk kodları içerisinde yer alan bir çok ana renk uygulanabilir.